Yandex.Metrics (7.x-2.0) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Pages
th: หน้า

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Save
th: บันทึก

en: Month
th: เดือน

en: Week
th: 1 อาทิตย์

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
th: ระบุตำแหน่งในระบบของ Drupal 1 ตำแหน่งต่อบรรทัด ตัวอักษร '*' ทำหน้าที่เป็น wildcard ตัวอย่างเช่นตำแหน่ง %blog หมายถึงหน้าบล็อกหลัก และ %blog-wildcard หมายถึงบล็อกของผู้ใช้แต่ละคนทุกบล็อก ถ้าต้องการหน้าแรก ให้ใช้ %front

en: Front page
th: หน้าแรก

en: Others
th: อื่นๆ

en: Number of views
th: จำนวนการเข้าชม

en: Reports
th: รายงานสถานะ

en: Page Views
th: เพจวิว

en: Configuring cron
th: ติดตั้ง cron
