Yandex.Metrics (7.x-2.0) - en to uk translation catalogue (107 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: Submit
uk: Надіслати

en: Language
uk: Мова

en: Save
uk: Зберегти

en: URL
uk: URL-адреса

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Roles
uk: Ролі

en: Month
uk: Місяць

en: Week
uk: Тиждень

en: here
uk: тут

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
uk: Введіть по одній сторінці на рядок у вигляді шляху Друпалу. Позначка '*' означає будь-який символ. Наприклад, %blog для сторінки блоґу і %blog-* для будь-якого персонального блоґу. %front - головна сторінка.

en: Front page
uk: Головна сторінка

en: Today
uk: Сьогодні

en: Yesterday
uk: Вчора

en: Cron
uk: Крон

en: Usage
uk: Використання

en: Others
uk: Інші

en: Number of views
uk: Кількість переглядів

en: Authorization
uk: Уповноваження

en: Reports
uk: Звіти

en: Phrase
uk: Фраза

en: Add to every page except the listed pages.
uk: Додати до кожної сторінки, окрім перелічених.

en: Add to the listed pages only.
uk: Додати лише для перелічених сторінок

en: Role specific tracking settings
uk: Налаштування відстеження ролей

en: Add tracking for specific roles
uk: Додати відстеження певних ролей

en: Page specific tracking settings
uk: Налаштування відстеження сторінок

en: Add code to specific pages
uk: Додати код до певних сторінок

en: Visitors
uk: Відвідувачі

en: Page Views
uk: Перегляди сторінок

en: Configuring cron
uk: Налаштовування крону

en: Add to the selected roles only
uk: Додати лише для вибраних ролей

en: Add to every role except the selected ones
uk: Додати для всіх ролей, крім вибраних

en: If none of the roles are selected, all users will be tracked. If a user has any of the roles checked, that user will be tracked (or excluded, depending on the setting above).
uk: Якщо не вибрано жодної ролі, то стеження буде проводитися за всіма користувачами. Якщо користувач одну з позначених ролей, то цей користувач буде відстежений (або вилучений з відстеження, залежно від налаштувань вище)

en: Quick filter
uk: Швидкий фільтр

en: Please make sure that your application is authorized !link.
uk: Будь ласка, упевнитесь у тому, що ваш застосунок авторизовано !link.

en: There is no information about search phrases for the selected date range.
uk: За вибраний період інформація про пошукові фрази відсутня.

en: Visits (%)
uk: Відвідування (%)

en: Popular Search Phrases
uk: Популярні пошукові фрази

en: There is no information about traffic sources for the selected date range.
uk: За вибраний період інформація про джерела переходів відсутня.

en: Traffic Sources
uk: Джерела переходів

en: There is no information about page views and visitors for the selected date range.
uk: За вибраний період інформація про перегляди сторінок та відвідування відсутня.

en: New Visitors
uk: Нові відвідувачі

en: There is no information about popular content for the selected date range.
uk: За вибраний період інформація про популярні матеріали відсутня.

en: Popular Content
uk: Популярні матеріали

en: Counter Code
uk: Код лічильника

en: Counters request seems to be fail, due to "%error".
uk: Схоже, запит лічильників невдалий через "%error".

en: Yandex.Metrics
uk: Яндекс.Метрика

en: Yandex.Metrics Summary Report
uk: Зведений звіт Яндекс.Метрики

en: Administer Yandex.Metrics Settings
uk: Адміністрування налаштувань Yandex.Metrics

en: Access Yandex.Metrics report
uk: Доступ до звіту Yandex.Metrics

en: The Counter Code settings has been saved successfully.
uk: Налаштування коду лічильника успішно збережені.

en: Reports visibility settings
uk: Налаштування видимості звітів

en: Choose reports to display on Yandex.Metrics Summary Report page.
uk: Виберіть звіти для відображеняя на сторінці Зведеного звіту Yandex.Metrics.

en: Geography of Visits
uk: Географія відвідувань

en: There is no information about geography of visits for the selected date range.
uk: За вибраний період інформація про географію відвідувань відсутня.

en: Page Views, Visitors, New Visitors
uk: Перегляди сторінок, відвідувачі, нові відвідувачі

en: About the module
uk: Про модуль

en: Installing counter
uk: Встановлення лічильника

en: Yandex.Metrics counter is JavaScript code that monitors user behavior on your website. You should <a href="@create_counter" target="_blank">create</a> and <a href="@install_counter">install</a> the counter to work with Yandex.Metrics service.
uk: Лічильник Яндекс.Метрики це JavaScript код, який слідкує за поведінкою користувача на вашому сайті. Вам слід <a href="@create_counter" target="_blank">створити</a> та <a href="@install_counter">встановити</a> лічильник для того, щоб працювати з сервісом Яндекс.Метрика.

en: Authorizing site
uk: Авторизація сайту

en: Configuring reports
uk: Налаштуваня звітів

en: Cron: counter ID is not set.
uk: Крон: ID лічильника не встановлено.

en: Cron: application is not authorised.
uk: Крон: додаток не авторизовано.

en: Yandex.Metrics Counter
uk: Лічильник Yandex.Metrics

en: There is no information about hourly traffic for the selected date range.
uk: За вибраний період інформація про погодинний трафік відсутня.

en: Hourly Traffic
uk: Погодинний звіт по трафіку

en: Visits per hour
uk: Відвідувань за годину

en: Denials (visits with only one page view)
uk: Відмови (частка відвідувань з єдиним переглядом)

en: You can configure cron settings for the module, such as date period of data for <a href="@popular-content-view-page">Popular Content view</a>. To do it go to <a href="@cron-setting-page">Cron settings page</a>.
uk: Можна змінити налаштування крон для модуля, наприклад, період часу для <a href="@popular-content-view-page">Виду популярних матеріалів</a>. Щоб зробити це, перейдіть на сторінку <a href="@cron-setting-page">Налаштування крону.</a>.

en: Reports API
uk: API звітів

en: The module has API for developers which allows you to implement new reports in own modules. Please read module README.txt file for more information.
uk: Модуль має API для розробників, яке надає можливість реалізовувати нові звіти у своїх модулях. Більше інформації у файлі README.txt модуля.

en: Here you can specify settings which are used in cron.
uk: Тут можна задати налаштування, які використовуються в крон.

en: Popular Content Block Data
uk: Інформація для блоку популярних матеріалів

en: Date period
uk: Період часу

en: This date period is used to fetch popular content from Yandex.Metrica by cron.
uk: Цей період часу буде використовано для отримання популярного змісту по Cron.

en: Fetching of popular content failed due to error %error.
uk: Отримання популярних матеріалів невдале через помилку %error.

en: There is no popular content for the selected date period %filter.
uk: За вибраний період %filter інформація про популярні матеріали відсутня.

en: Popular content for %filter has been fetched.
uk: Популярні матеріали для %filter отримані.

en: Yandex.Metrics Reports
uk: Звіти Яндекс.Метрики

en: Allows to authorise application and display reports.
uk: Дозволяє авторизувати застосунок та відображати звіти.

en: Popular content from Yandex.Metrica
uk: Популярні матеріали з Яндекс.Метрики

en: Popular content is obtained from Yandex.Metrica
uk: Популярні матеріали, отримані з Яндекс.Метрики.

en: Popular URL
uk: Популярний URL

en: Popular URL. It is obtained from Yandex.Metrica.
uk: Популярний URL. Отримується з Яндекс.Метрики.

en: Language of the page.
uk: Мова сторінки.

en: Page title of the popular URL.
uk: Заголовок сторінки для популярного URL.

en: Number of page views for the popular URL. It is obtained from Yandex.Metrica.
uk: Кількість переглядів сторінок для популярного URL. Отримується з Яндекс.Метрики.

en: Link to Popular URL
uk: Зв'язати з Популярним URL

en: Enable to link this field to the conforming Popular URL.
uk: Увімкніть, щоб зробити це поле посиланням на відповідний популярний URL.

en: There is no demography information for the selected date range.
uk: За вибраний період демографічні відомості відсутні.

en: Demography of Visits
uk: Демографія відвідувань

en: Popular content (Yandex.Metrics)
uk: Популярні матеріали (Яндекс.Метрика)

en: Paste Yandex.Metrica counter code for your site here.
uk: Вставте сюди код лічильника Яндекс.Метрики для сайту.

en: The <a href="@yandex_metrika" target="_blank">Yandex.Metrica</a> service is European alternative of Google Analytics. This is a free tool that helps you to increase the conversion rate of your site.
uk: Служба <a href="@yandex_metrika" target="_blank">Яндекс.Метрика</a> — це російська альтернатива Google Analytics. Це безкоштовний інструмент, який допомагає підвищити коефіцієнт конверсії сайту.

en: The Yandex.Metrics Counter module allows to install <a href="@yandex_metrika" target="_blank">Yandex.Metrica</a> counter code on the site pages.
uk: Модуль Лічильник Яндекс.Метрики дозволяє встановити код лічильника <a href="@yandex_metrika" target="_blank">Яндекс.Метрики</a> на сторінки сайту.

en: Yandex.Metrica counter is JavaScript code that monitors user behavior on your website. You should <a href="@create_counter" target="_blank">create</a> and install the counter code to work with Yandex.Metrica service.
uk: Лічильник Яндекс.Метрики це JavaScript код, який слідкує за поведінкою користувача на вашому сайті. Вам слід <a href="@create_counter" target="_blank">створити</a> та встановити лічильник для того, щоб працювати з сервісом Яндекс.Метрика.

en: Integrate your site with Yandex.Metrica service.
uk: Інтегруйте сайт с сервісом Яндекс.Метрика.

en: Allows to install Yandex.Metrica counter on the site pages.
uk: Дозволяє встановлювати лічильник Яндекс.Метрики на сторінки сайту.

en: Please create Yandex.Metrica counter for the site first. See more details !link.
uk: Будь ласка, спочатку створіть лічильник Яндекс.Метрики для цього сайту. Докладніше !link.

en: Perhaps you have not yet placed Yandex.Metrica counter code on the site. You can do this !link.
uk: Можливо код лічильника Яндекс.Метрики ще не розміщено на сайті. Це можна зробити!link.

en: The Yandex.Metrics Reports module allows to view basic reports by key effectiveness indicators.
uk: Модуль Звіти Яндекс.Метрики дозволяє переглядати основні звіти по ключовим індикаторам ефективності.

en: Register Yandex application and authorize your site following <a href="!yandex_services_oauth">the documentation of Yandex Services Authorization API module</a>.
uk: Зареєструйте застосунок Яндекс та авторизуйте сайт згідно <a href="!yandex_services_oauth">документації модуля API Авторизації Яндекс Сервісів</a>.

en: You can choose necessary reports <a href="@report-setting-page">here</a> to display on <a href="@summary-report-page">Yandex.Metrics Summary Report</a> page.
uk: Можна обрати необхідні звіти <a href="@report-setting-page">тут</a> для відображення їх на сторінці <a href="@summary-report-page">Підсумкового звіту Яндекс.Метрики</a>.

en: You can choose necessary reports to display on <a href="@summary-report-page">Yandex.Metrics Summary Report</a> page.
uk: Можна вибрати необхідні звіти для відображення їх на сторінці <a href="@summary-report-page">Підсумковий звіт Яндекс.Метрикаs</a>.

en: Couldn't get information about the counter from Yandex.Metrica. See more details in log.
uk: Неможливо дізнатися інформацію про лічильник з Яндекс.Метрики. Більше інформації знаходиться у журналі.

en: Also, make sure that you created the counter and authorized your site at Yandex.
uk: Будь ласка, упевнитесь у тому, що лічильник створено і сайт авторизовано у Яндексі.

en: Please, <a href="!module_config_url">configure @module</a> module.
uk: Будь ласка, <a href="!module_config_url">налаштуйте @module</a> модуль.
