Yandex.Metrics (7.x-2.0-beta1) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Submit
az: Təqdim

en: Language
az: Dil

en: Save
az: Saxla

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Roles
az: Rollar

en: Month
az: Ay

en: Front page
az: Ana səhifə

en: Cron
az: Kron

en: Number of views
az: Baxışların sayı

en: Reports
az: Hesabatlar

en: Visitors
az: Ziyarətçilər

en: Configuring cron
az: Cron konfiqurasiyası
