Yandex.Metrics (7.x-3.0-alpha1) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Pages
af: Bladsye

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Submit
af: Stuur

en: Country
af: Land

en: Save
af: Stoor

en: Roles
af: Rolle

en: Sources
af: Bronne

en: Reports
af: Verslae
