Yandex.Metrics (7.x-3.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Month
gu: મહિનો

en: Sources
gu: સ્ત્રોતો

en: Today
gu: આજે

en: Reports
gu: અહેવાલો
