Yandex.Metrics (7.x-3.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ml: താളുകള്‍

en: Save configuration
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കൂ

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Country
ml: രാജ്യം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Month
ml: മാസം
