Yandex.Metrics (7.x-3.0-beta1) - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Submit
ca: Envia

en: Country
ca: País

en: Save
ca: Desa

en: Roles
ca: Rols

en: Month
ca: Mes

en: Week
ca: Setmana

en: here
ca: aquí

en: Gender
ca: Gènere

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ca: Entreu una pàgina per línia com camins de Drupal. El caràcter '*' és un comodí. Exemples de camí són %blog per la pàgina de bloc i %blog-wildcard per a cada bloc personal. %front és la portada.

en: Sources
ca: Fonts

en: Today
ca: Avui

en: Yesterday
ca: Ahir

en: Hours
ca: Hores

en: Usage
ca: Ús

en: Others
ca: Altres

en: Authorization
ca: Autorització

en: Reports
ca: Informes

en: Visitors
ca: Visitants

en: Visits
ca: Visites

en: Add to the selected roles only
ca: Afegeix només als rols seleccionats

en: Add to every role except the selected ones
ca: Afegeix a cadascun dels rols excepte els seleccionats

en: If none of the roles are selected, all users will be tracked. If a user has any of the roles checked, that user will be tracked (or excluded, depending on the setting above).
ca: Si cap dels rols no està seleccionat, tots els usuaris seran seguits. Si un usuari té algun dels rols marcats, aquest usuari serà seguit (o exclós, depenent del paràmetre de més amunt).
