Yandex.Metrics (7.x-3.0-beta1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Save configuration
is: Goym samanseting

en: Submit
is: Lat inn

en: Save
is: Goym

en: Roles
is: Leiklutir

en: Month
is: Mánaður

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
is: Skriva eina síðu sum Drupal leið á hvør sína reglu. '*'-teknið er eitt 'wildcard'. Dømi um leiðir eru '%blog' til bloggusíðuna og %blog-wildcard til hvørja persónligu bloggu. %front er forsíðan.

en: Sources
is: Keldur

en: Reports
is: Frágreiðingar
