Yandex.Metrics (7.x-3.0-beta1) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Month
km: ខែ

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
km: បញ្ចូល​មួយ​ទំព័រ​ក្នុង​មួយ​បន្ទាត់ជា​ផ្លូវ​របស់ Drupal ។ តួអក្សរ '*' គឺ​ជា​តួអក្សរ​ជំនួស ។ ផ្លូវ​ឧទាហរណ៍ គឺ %blog សម្រាប់​ទំព័រ​ប្លុក និង​តួអក្សរ​ជំនួស %blog សម្រាប់​ប្លុក​ផ្ទាល់​ខ្លួន​ទាំង​អស់ ។ %front គឺ​ជា​ទំព័រ​មុខ ។

en: Sources
km: ប្រភព

en: Today
km: ថ្ងៃនេះ

en: Reports
km: របាយការណ៍

en: Dates
km: កាល​បរិច្ឆេទ

en: Visitors
km: អ្នក​ទស្សនា
