Yandex.Metrics (7.x-3.0-beta2) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Submit
he: שלח

en: Country
he: מדינה

en: Save
he: שמירה

en: URL
he: כתובת URL

en: Roles
he: תפקידים

en: Month
he: חודש

en: Week
he: שבוע

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
he: יש להכניס מיקום אחד לשורה. יש להשתמש במיקומי דרופל. ניתן להשתמש ב'*'. דוגמה למיקומים: '<em>%blog</em>' עבור עמוד הבלוגים ו-'<em>%blog-wildcard</em>'  עבור כל בלוג. '<em>%front</em>' הוא העמוד הראשי.

en: Sources
he: מקורות

en: Today
he: היום

en: Yesterday
he: אתמול

en: Hours
he: שעות

en: Usage
he: שימוש

en: Reports
he: דוחות

en: Dates
he: תאריכים

en: Add to every page except the listed pages.
he: הוסף לכל עמוד מלבד העמודים שברשימה.

en: Add to the listed pages only.
he: הוסף לעמודים שברשימה בלבד.

en: Role specific tracking settings
he: הגדרות מעקב ספציפיות לתפקיד (role)

en: Add tracking for specific roles
he: הוסף מעקב על תפקידים (roles) ספציפיים

en: Page specific tracking settings
he: הגדרות מעקב ספציפיות לעמוד

en: Visitors
he: גולשים
