Yandex.Metrics (7.x-3.0-beta2) - en to te translation catalogue (16 entries)

en: Pages
te: పేజీలు

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Country
te: దేశం

en: Save
te: భద్రపరచు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Month
te: నెల

en: Week
te: వారం

en: here
te: ఇక్కడ

en: Sources
te: మూలాలు

en: Today
te: ఈరోజు

en: Yesterday
te: నిన్న

en: Reports
te: నివేదికలు

en: Dates
te: తేదీలు

en: Visitors
te: సందర్శకులు
