Yandex.Metrics (7.x-3.0-beta2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ur: صفحات

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Sources
ur: ذرائع
