Yandex.Metrics (7.x-3.0) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Submit
et: Sisesta

en: Country
et: Riik

en: Save
et: Salvesta

en: Roles
et: Rollid

en: Month
et: Kuu

en: Week
et: Nädal

en: here
et: siin

en: Gender
et: Sugu

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
et: Sisesta üks aadress reale. Tärn (*) on kasutatav, kui metamärk (wildcard). Näidisaadressid on %blog blogilehe jaoks ja %blog-wildcard iga personaalse blogi jaoks. %front on kasutatav avalehe jaoks.

en: Sources
et: Allikad

en: Today
et: Täna

en: Yesterday
et: Eile

en: Authorization
et: Autoriseerimine

en: Reports
et: Raportid

en: Dates
et: Kuupäevad

en: Visitors
et: Külastajad

en: Visits
et: Külastused
