Yandex.Metrics (7.x-3.0) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Submit
eu: Bidali

en: Country
eu: Herria

en: Save
eu: Gorde

en: Roles
eu: Zereginak

en: Month
eu: Hilabetea

en: Week
eu: Astea

en: here
eu: hemen

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
eu: Idatzi orriaren Drupaleko helbide bat lerro bakoitzeko. '*' karakterea erabil dezakezu edozeren ordezko gisa. Esate baterako %blog blogen orrirako eta %blog-wildcard edozein blog pertsonalerako.

en: Sources
eu: Iturburuak

en: Today
eu: Gaur

en: Hours
eu: Orduak

en: Usage
eu: Erabilera

en: Reports
eu: Txostenak

en: Dates
eu: Datak

en: Visitors
eu: Bisitariak

en: Visits
eu: Bisitak
