Yandex.Metrics (7.x-3.0) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Pages
mr: पाने

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Country
mr: देश

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Month
mr: महिना

en: here
mr: येथे

en: Sources
mr: स्त्रोत

en: Hours
mr: तास

en: Reports
mr: अहवाल
