Yandex.Metrics (7.x-3.1) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Submit
gl: Enviar

en: Country
gl: País

en: Save
gl: Gardar

en: Month
gl: Mes

en: Week
gl: Semana

en: here
gl: aquí

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
gl: Insira unha páxina por liña como rutas de Drupal. O carácter '*' é un comodín. Rutas de exemplo son %blog para a páxina de blogue e %blog-wildcard para cada páxina de blogue persoal. %front é a páxina principal.

en: Sources
gl: Fontes

en: Today
gl: Hoxe

en: Usage
gl: Uso

en: Reports
gl: Informes

en: Dates
gl: Datas

en: Visitors
gl: Visitantes
