Yandex.Metrics (7.x-3.1) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Submit
is: Vista

en: Country
is: Land

en: Save
is: Vista

en: URL
is: vefslóð

en: Roles
is: Hlutverk

en: Month
is: Mánuður

en: Week
is: Vika

en: Sources
is: Uppsprettur

en: Today
is: Í dag

en: Yesterday
is: Í gær

en: Reports
is: Skýrslur

en: Dates
is: Dagsetningar
