Yandex.Metrics (7.x-3.1) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Country
lv: Valsts

en: Save
lv: Saglabāt

en: Roles
lv: Lomas

en: Month
lv: Mēnesis

en: Week
lv: Nedēļa

en: here
lv: šeit

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lv: Ievadiet vienu lapu katrā rindā kā Drupal ceļu.  Simbols '*' ir aizstājzīme. Ceļa piemēri ir  '%blog' emuāru lapai un  %blog-wildcard katra personīgajiem emuāriem. %front ir sākumlapa.

en: Sources
lv: Avoti

en: Today
lv: Šodien

en: Yesterday
lv: Vakardien

en: Hours
lv: Stundas

en: Usage
lv: Izmantošana

en: Authorization
lv: Autorizācija

en: Reports
lv: Atskaites

en: Dates
lv: Datumi

en: Visitors
lv: Viesi
