Yandex.Metrics (7.x-3.1) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Pages
nn: Sider

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Country
nn: Land

en: Save
nn: Lagre

en: Roles
nn: Roller

en: Month
nn: Månad

en: Week
nn: Veke

en: here
nn: her

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
nn: Skriv inn eit sidenamn på kvar linje som Drualsti. Tegnet '*' tyder ein joker (kan vera kva som helst). Eit døme er %blog for bloggsidene og %blog-wildcard for kvar brukar sin blogg. %front er framsida.

en: Sources
nn: Kjelder

en: Reports
nn: Rapportar
