Yandex.Metrics (7.x-3.1) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Pages
sl: Strani

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Submit
sl: Pošlji

en: Save
sl: Shrani

en: Roles
sl: Vloge

en: Month
sl: Mesec

en: Week
sl: Teden

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sl: Vnesi vsak naslov do strani v svojo vrstico. Znak '*' je splošen znak. Primeri naslovov so %blog za blog stran in %blog-wildcard za vsak osebni blog. %front je pozdravna stran.

en: Sources
sl: Viri

en: Today
sl: Danes

en: Reports
sl: Poročila

en: Dates
sl: Datumi
