Yandex.Metrics (7.x-3.1) - en to sv translation catalogue (26 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Submit
sv: Skicka

en: Country
sv: Land

en: Save
sv: Spara

en: Roles
sv: Roller

en: Month
sv: Månad

en: Week
sv: Vecka

en: here
sv: här

en: Gender
sv: Kön

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sv: Ange en sida per rad i form av Drupalsökvägar. Jokertecken är "*". Sökvägsexempel: %blog för bloggsidan och %blog-wildcard för alla personliga bloggar. %front är startsidan.

en: Sources
sv: Källor

en: Today
sv: Idag

en: Yesterday
sv: Igår

en: Hours
sv: Timmar

en: Usage
sv: Användning

en: Authorization
sv: Tillåtelse

en: Reports
sv: Rapporter

en: Dates
sv: Datum

en: Add to every page except the listed pages.
sv: Lägg till på varje sida förutom de angivna sidorna.

en: Add to the listed pages only.
sv: Lägg till enbart till de angivna sidorna.

en: Role specific tracking settings
sv: Inställningar för rollspecifika spårningar

en: Add tracking for specific roles
sv: Lägg till spårning för specifika roller

en: Page specific tracking settings
sv: Inställningar för sidpecifika spårningar

en: Visitors
sv: Besökare

en: Visits
sv: Besök
