Yandex.Metrics (7.x-3.1) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Pages
ug: بەت

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Submit
ug: يوللاش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Month
ug: ئاي

en: here
ug: بۇ يەر

en: Sources
ug: مەنبەلەر

en: Reports
ug: دوكلات

en: Dates
ug: چېسلاسى

en: Visitors
ug: زىيارەتچىلەر
