Yandex.Metrics (7.x-3.2) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: URL
ne: यूआरएल

en: Roles
ne: भूमिका

en: Month
ne: महिना

en: Sources
ne: स्रोत

en: Today
ne: आज

en: Reports
ne: प्रतिवेदनहरू
