Yandex.Metrics (7.x-3.2) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Submit
fa: ثبت

en: Country
fa: کشور

en: Save
fa: ذخیره

en: URL
fa: نشانی

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Month
fa: ماه

en: Gender
fa: جنسیت

en: Sources
fa: منابع

en: Browser
fa: مرورگر

en: Reports
fa: گزارش‌ها

en: Dates
fa: تاریخ‌ها

en: Visitors
fa: بازدیدکنندگان
