Yandex.Metrics (7.x-3.2) - en to kn translation catalogue (17 entries)

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Month
kn: ತಿಂಗಳು

en: Week
kn: ವಾರ

en: Gender
kn: ಲಿಂಗ

en: Sources
kn: ಆಕರಗಳು

en: Browser
kn: ವೀಕ್ಷಕ

en: Today
kn: ಇಂದು

en: Yesterday
kn: ನಿನ್ನೆ

en: Hours
kn: ಗಂಟೆಗಳು

en: Usage
kn: ಬಳಕೆ

en: Others
kn: ಇತರರು

en: Authorization
kn: ದೃಢೀಕರಣ
