Yandex.Turbo (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Display
mn: Харуулах

en: Order
mn: Дараалал

en: Date created
mn: Үүсгэсэн огноо
