Yandex.Turbo (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Summary
oc: Resumit

en: Display
oc: Afichatge

en: Order
oc: Òrdre

en: Date created
oc: Data de creacion

en: Sticky
oc: Espingolat (en haut des listas)

en: RSS description
oc: Descripcion RSS

en: Date changed
oc: Data de modificacion
