Yandex.Turbo (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Summary
be: Падсумаванне

en: Display
be: Паказ

en: Order
be: Парадак

en: Date created
be: Дата стварэння

en: Date changed
be: Дата змененая
