Yandex.Turbo (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Summary
bg: Обзор

en: Display
bg: Дисплей

en: Order
bg: Поръчка

en: Sticky
bg: Фиксиран
