Yandex.Turbo (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Date created
bo: ཚེས་གྲངས་གསར་བཟོ་བྱས་ཚར

en: Sticky
bo: གྲས་མགོར་འཇོག་པ

en: RSS description
bo: RSS གསལ་བཤད

en: Date changed
bo: ཚེས་གྲངས་བསྒྱུར་ཚར
