Yandex.Turbo (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Summary
da: Resumé

en: Order
da: Rækkefølge

en: Date created
da: Dato oprettet

en: Sticky
da: Klæbrig

en: Order by
da: Sortér efter

en: RSS description
da: RSS-beskrivelse

en: Date changed
da: Dato ændret
