Yandex.Turbo (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Summary
eu: Laburpena

en: Display
eu: Bistaratu

en: Order
eu: Ordena

en: Date created
eu: Sorrera data

en: Sticky
eu: Itsaskor
