Yandex.Turbo (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: Display
fi: Näyttö

en: Order
fi: Järjestys

en: Date created
fi: Luontipäivämäärä

en: Sticky
fi: Kiinnitetty

en: RSS description
fi: RSS-kuvaus

en: Date changed
fi: Muutospäivämäärä
