Yandex.Turbo (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Summary
gl: Resumo

en: Display
gl: Visualización

en: Order
gl: Orde

en: Date created
gl: Data de creación

en: Sticky
gl: Pegañoso

en: RSS description
gl: Descrición RSS

en: Date changed
gl: Data modificada
