Yandex.Turbo (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Summary
is: Samantekt

en: Display
is: Sýna

en: Order
is: Pöntun

en: Date created
is: Dags stofnað

en: RSS description
is: RSS lýsing

en: Date changed
is: Dags breytt
