Yandex.Turbo (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Display
lv: Ekrāns

en: Order
lv: Secība

en: Date created
lv: Izveidošanas datums

en: Sticky
lv: Uzlīme

en: RSS description
lv: RSS apraksts

en: Date changed
lv: Datums izmainīts
