Yandex.Turbo (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Display
nl: Weergeven

en: Order
nl: Volgorde

en: Date created
nl: Aanmaakdatum

en: Sticky
nl: Vastgeplakt (sticky)

en: Order by
nl: Sorteer op

en: RSS description
nl: RSS-beschrijving

en: Date changed
nl: Wijzigingsdatum
