Yandex.Turbo (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Summary
nn: Samandrag

en: Order
nn: Sorteringsval
