Yandex.Turbo (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Summary
fa: خلاصه

en: Display
fa: نمایش

en: Order
fa: سفارش

en: Google
fa: گوگل

en: Date created
fa: تاریخ ایجاد

en: Sticky
fa: چسبانک

en: RSS description
fa: توضیحات RSS

en: Date changed
fa: تاریخ تغییر
