Yandex.Turbo (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Summary
ps: لنډیز

en: Order
ps: اوډون

en: Sticky
ps: سريښناک
