Yandex.Turbo (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Summary
sl: Povzetek

en: Display
sl: Prikaz

en: Order
sl: Vrstni red

en: Date created
sl: Datum nastanka
