Yandex.Turbo (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Body
vi: Nội dung

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Summary
vi: Tóm tắt

en: Display
vi: Hiển thị

en: Order
vi: Thứ tự

en: Date created
vi: Ngày tạo

en: Sticky
vi: Dính

en: Date changed
vi: Ngày đã được thay đổi.
