Yandex.Turbo (7.x-2.0) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Summary
ar: الملخص

en: Display
ar: العرض

en: Order
ar: الترتيب

en: Date created
ar: تاريخ الإنشاء

en: Sticky
ar: مثبت

en: RSS description
ar: وصف الـRSS

en: Date changed
ar: تاريخ التعديل
