Yandex.Turbo (7.x-2.0) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Summary
ast: Resume

en: Display
ast: Pantalla

en: Order
ast: Orde

en: Date created
ast: Data de creación
