Yandex.Turbo (7.x-2.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Summary
cs: Souhrn

en: Display
cs: Zobrazit

en: Date created
cs: Datum vytvoření

en: Sticky
cs: Přilepení

en: Date changed
cs: Datum změny
