Yandex.Turbo (7.x-2.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Order
eo: Ordo

en: Google
eo: Guglo
