Yandex.Turbo (7.x-2.0) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Yes
it: Sì

en: Summary
it: Sommario

en: Display
it: Visualizzazione

en: Order
it: Ordina

en: Date created
it: Data di creazione

en: Sticky
it: Sempre in cima

en: Order by
it: Ordina per

en: RSS description
it: Descrizione RSS

en: Date changed
it: Data cambiata
