Yandex.Turbo (7.x-2.0) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Summary
ja: 概要

en: Display
ja: 表示

en: Order
ja: オーダー

en: Date created
ja: 作成日時

en: Sticky
ja: 固定

en: Order by
ja: 並び順

en: RSS description
ja: RSSの説明

en: ASC
ja: 昇順

en: DESC
ja: 降順

en: Date changed
ja: 更新日付
