Yandex.Turbo (7.x-2.0) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Order
km: លំដាប់

en: Date created
km: កាល​បរិច្ឆេទ​បង្កើត

en: Date changed
km: កាល​បរិច្ឆេទ​ដែល​បាន​ផ្លាស់​ប្តូរ ។
