Yandex.Turbo (7.x-2.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Summary
kn: ಸಾರಾಂಶ

en: Display
kn: ಪ್ರದರ್ಶಕ

en: Google
kn: ಗೂಗಲ್
